Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Davutoğlu: Dokunulmazlık İçin Son İmzayı Az Önce Ben Attım

Politika 13 Nisan 2016

Davutoğlu: Dokunulmazlık İçin Son İmzayı Az Önce Ben Attım

davutoglu-640x360

Başbakan Ahmet Davutoğlu grup toplantısındaki konuşmasında “Dokunulmazlıkların kaldırılması ile ilgili imzaları tamamladık. Son imzayı biraz önce ben attım.” dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Meclis’te partisinin grup yoplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Dokunulmazlık meselesine değinen Davutoğlu, “Dokunulmazlıkların kaldırılması ile ilgili imzaları tamamladık. Son imzayı biraz önce ben attım. Her şey ayan beyan ortaya çıkacak. Hesap vermekten korkanlar bakalım Meclis’te teklifimize nasıl oy verecek?” dedi.

“KATİLLER ŞEHİRLERİMİZDEN DAĞLARIMIZDAN TEMİZLENECEK”

Davutoğlu’nun konuşmasından satırbaşları şöyle

“Kilis’e roketlerin düşmesinin ardından silahlı kuvvetlerimiz misli ile DAİŞ mevzilerini vurmuştur.

Caniler Diyarbakır’da haince tuzaklar kuruyor. Bunlar vahşi birer katil. Hak ettikleri neyse yaşayacaklar, hak ettiklerini onlara yaşatacağız. Katillerin teröristlerin hepsi şehirlerimizden ve dağlarımızdan mutlak anlamda temizlenecek.

“SON İMZAYI BİRAZ ÖNCE BEN ATTIM”

Dokunulmazlıkların kaldırılması ile ilgili imzaları tamamladık. Son imzayı biraz önce ben attım. Her şey ayan beyan ortaya çıkacak. Çok hızlı şekilde bu konuyu görüşeceğiz. Hesap vermekten korkanlar bakalım Meclis’te teklifimize nasıl oy verecek?

KAZDIKLARI HENDEKLERE KENDİLERİ DÜŞTÜLER

Kandil’e selam gönderenler blok siyaseti yapalım diyenler hep beraber hayal kırıklığına uğradılar. Kazdıkları hendeklere kendileri düştüler. İnşallah o çukurlardan çıkamazlar. Türkiye’de kantonculuk özyönetimcilik oynamaya çalışanlar milletimizin feraseti sayesinde mutlaka yenilgiye uğrayacaklar. Her geçen gün kaybediyorlar, bundan dolayı yalana başvuruyorlar. Bölgeyi içine çektikleri kaos ortamı herkes tarafından görülüyor. Çocuklarımızın eğitiminin aksamasına asla izin vermeyeceğiz. Evlerinden olmalara kira yardımı yapıyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.