Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Benimsin 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Medya 18 Nisan 2016

Benimsin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de hafta sonu yayınlanan Benimsin 4. bölüm bölümü ile 17 Nisan Pazar günü ekranlara gelecek. Benimsin (Beintehaa) 3. son bölümü Cumartesi günü ekranlara geldi. Benimsin (Beintehaa) yeni bölüm hakkında merak ettiğiniz detayları haberimizden öğrenebilirsiniz. Pazar günü yayınlanacak Benimsin 4. bölümde yeni sürprizler ve heyecanlar kahramanlarımızı bekliyor.

Kanal 7’de hafta sonu yayınlanan Benimsin yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bollywood’un yıldızlarını bir araya getiren Benimsin (Beintehaa) dizisinde başrolleri Harshad Arora ve Preetika Rao paylaşıyor. Yeni bölümleri ile ekrana gelen Benimsin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Benimsin 4. bölümü ile 17 Nisan Pazar günü Kanal 7’de ekranlarında sizlerle olacak.

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Benimsin’de bugün, Zişan’ın ailesi, Aaliya ve Zain arasında bir şeyler olduğunu bahane ederek istedikleri çeyiz parasını arttırırlar. Ghulam Bey kızına iftira atıldığını söylese de bunu kanıtlayamaz. Unuttuğu telefonunu almak için geri dönen Zain, Aaliya’yı teselli etmek isterken ikili iftiraların tam ortasına düşer.

BENİMSİN 4. BÖLÜM ÖZETİ

Süreyya Hanım, oğlu ile Aaliya arasında bir şeyler olduğundan şüphelendiği için Zain’i bir an önce Bhopal’den göndermek ister. Aaliya’nın düğününde Zişan’ın babası, Ghulam Bey’den istedikleri çeyiz parasını 40 katına çıkardıklarını söyler. Olup bitene bir anlam veremeyen Ghulam Bey bu durumun sebebini sorduğunda Zişan’ın dayısı, Aaliya ve Zain’i bir arada gördüğünü, onların arasında bir ilişki olduğunu söyler. Durumdan haberdar olan Usman Bey olanları duyunca bir açıklama yapması için oğlunu arar ancak Zain aceleyle evden çıkarken telefonunu unutmuştur. Kendisi hakkında konuşulanları öğrenen Aaliya büyük bir üzüntü ile masum olduğunu söyler ve odasına çıkıp ağlamaya başlar. Zain telefonunu almak için eve geri döndüğünde kimseye görünmeden eve girer. Ancak Zişan’ın dayısı Zain’in eve gizlice girdiğini görmüştür ve eline geçen bu büyük kozu hemen kullanarrak Ghulam Bey ile Usman Bey’e Aaliya’nın odasına gitmelerini söyler. Zain ve Aaliya kendilerini bu iftiradan kurtarabilecek mi?

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

basliksiz-1-1460815242

Aaliya, Zişan’dan yaşanan karışıklıklardan ve yanlış anlamalardan dolayı özür diler. Zişan’ın ailesi gelinlerini görmeye geldiklerinde oğulları için yüklü bir başlık parası isteyince Aaliya’nın babası evi ipotek ettirmek zorunda kalır. Aaliya, kardeşinin işi çıkınca düğün alışverişine Zain ile birlikte çıkmak zorunda kalır. Zain, Aaliya’nın emniyet kemerini takmak isterken yaşanan bir yanlış anlaşılma sonucu etraftan geçen polisler tarafından karakola götürülür. Zain, Komisere Aaliya’nın nişanlısı olduğunu söyleyerek serbest kalır. Ancak bu Komiser Zişan’ın dayısıdır ve ablası ona Aaliya’yı gelini olarak takdim edince ablasına yaşananları anlatır. Zişan’ın ailesi ise Aaliya’nın dayısı Usman Bey’in Hindistan’ın en zengin İş Adamlarından biri olduğunu öğrenince bunu kendileri için bir fırsata dönüştürmek isterler ve Aaliya’yı reddetmek yerine istenilen başlık parasını 7 katına çıkartırlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.