Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Fenerbahçe’ye taraftar şoku!

Spor 18 Nisan 2016

Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu maçında bu sezon hiç rastlanmayan görüntüler yaşandı…

5713d69667b0a965b49e60f3

Sarı lacivertli taraftarlar sezon başı görkemli biçimde karşıladıkları Robin van Persie ve Nani’yi sık sık protesto etti. Sezon başı transfer edildiklerinde görkemli törenlerle karşılanan iki futbolcu, topla her buluşmalarında ıslıklandı. İlk 9 dakika içinde gelen iki gol bile protestocuların öfkesini dindirmedi. Bazı taraftarlar maç sırasında sık sık sahaya sırtlarını döndü.

Taraftarlar, ikinci yarıda Nani-Diego değişikliği sırasında da Diego’yu yuhaladı. Tıpkı Van Persie ve Nani’de olduğu gibi, Brezilyalı oyuncu topla her buluşmasında protesto edildi..

5713d6a567b0a965b49e60f8

Taraftarlar, ikinci yarıda Nani-Diego değişikliği sırasında da Diego’yu yuhaladı. Tıpkı Van Persie ve Nani’de olduğu gibi, Brezilyalı oyuncu topla her buluşmasında protesto edildi..ERSUN YANAL SESLERİ
Fenerbahçeli taraftarların bir kısmı karşılaşmanın başında ‘Ersun Yanal’ diye bağırdı. 2013-14 sezonunda takımı şampiyon yapan eski teknik direktörlerini anan sarı lacivertliler böylece Pereira’yı da protesto etmiş oldular

‘OBRADOVİÇ’ TEZAHÜRATLARI
Karşılaşma öncesi basketbol takımının koçu Obradoviç lehine tezahüratlar yapıldı. Başarılı koçu lehine sarı lacivertl, taraftarlar uzun süre bağırdılar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.