Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Kısmetse Olur 16 Nisan Halk Oylaması

Medya 18 Nisan 2016

Kısmetse Olur 16 nisan halk oylaması sonuçları belli oldu.

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Kısmetse Olur bugünkü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Ceyda’nın ve Nur’un eve gelip şok sözler söylemesi ortamı iyice gerdi. Peki merakla beklenen Kısmetse Olur 16 Nisan bölümünde neler oldu? Nur’un eve gelip Semih’le yüzleşmesi geçen haftaki bölümde dikkat çeken anlardan olmuştu. Kızlar evinde Semih’in yaptıklarını öğrenen Nur ne yapacağını şaşırdı. İzleyiciler şimdi Kısmetse Olur halk oylaması sonuçlarını merak etmeye başladı. Nur’dan sonra eve gelen Ceyda’nın itirafları ortamı germeye devam etti. Zehir zemberek laflarla Adnan’ı eleştiren Ceyda onun tek derdinin para olduğunu söyledi. Adnan Ceyda’nın söylediklerine sert tepki verdi. Adnan eleştirmeye devam eden Ceyda, Emre’nin yanında olduğunun sinyallerini verdi. Evden ayrıldıktan sonra Adnan’ın ablasının onu arayıp telefonla konuştuğunu söyleyen Ceyda’nın söyledikleri ortalığı iyice karıştırdı. İzleyiciler Kısmetse Olur oylama nasıl yapılır diye merak etti. Programı aşağıda bulunan Kısmetse Olur 16 Nisan izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

56b461ade50aa92ce4a586f9

KISMETSE OLUR HALK OYLAMASI
Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur bugün yayınlanan bölümüyle izleyiciler şok etti. Eve konuk olarak gelen eski gelin adayı Ceyda’nın söyledikleri ortalığı karıştırdı. Dünkü programda eve konuk olarak gelen Nur’un yaşanılanları öğrendikten sonra tepkisi çok sert oldu.

CEYDA ADNAN KAVGASI

Nur’dan sonra bugünkü programda eve konuk olarak gelen Ceyda’nın zehir zemberek lafları ortalığı iyice karıştırdı. Ceyda’nın Adnan’la ilgili söyledikleri onu çok kızdırdı. Adnan’ı sert bir dille eleştiren Ceyda, Emre’nin yanında olduğunu belirtti. Ceyda evden ayrıldıktan sonra Adnan’ın ablasının kendisini aradığını söyledi. İzleyiciler şimdiden Adnan’ın ablasıyla Ceyda’nın telefonda ne konuştuğunu merak etmeye başladı. Dünkü Nur ve Semih yüzleşmesinden sonra bugün de Ceyda ve Adnan yüzleşmesi ortamı iyice gerdi.

NUR’UN EVE GELMESİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Nur’un evden ayrılmasından sonra evde yaşananlar izleyicileri şok etti. Melis ve Tankut arasındaki tartışmada Melis ona evlenilecek biri olmadığını söyledi. Bunun üzerine Tankut, Melis’e ters tepki verdi. Öte yandan Cansel ve Eser arasındaki tartışma geçen haftadan beri sürmeye devam etti. Eser ailesine Cansel’i kabul ettiremeyince ikili tekrar düşünmek için birbirinden süre istedi.

KISMETSE OLUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Nur ve Semih yüzleşmesinde izleyiciler şok yaşadı. Semih ve Ayça’nın konuştuklarından sonra eve gelen Nur birçok itirafta bulundu. Nur ve Semih arasındaki yüzleşmeden sonra Batuhan ve Ayça arasında büyük bir kavga çıktı. Kısa süreli süren bu tartışmadan sonra Batuhan Ayça’dan kurtulduğu için şükür etti. Kısmetse Olur’da yeni gelen sisteme uymaya yarışmacılar cezalandırılmaya başlandı. Yeni sisteme göre evdeki kurallara uymayan isimler üstünde “cezalı” yazan tişörtü giymek zorunda kaldı. Bu cezayı alan ilk kişi ise Adnan oldu. Daniela eve girer girmez Cansu’nun kendisinin yaptığı şeyleri yapmaya çalıştığını söyledi. Bu sözlerden sonra ikili arasında büyük bir tartışma yaşandı. Nur’un evden gitmesinden sonra büyük bir üzüntü yaşayan Melis, Tankut’la tartışma yaşamaya başladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.