Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Tatlı İntikam 5.bölüm Fragmanı Nefesleri Kesti

Medya 18 Nisan 2016

Kanal D’nin yeni dizisi Tatlı İntikam beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Tatlı İntikam son bölümde, Filiya’daki büyük karmaşa Sinan’ın verdiği kararla son bulur. Artık Filiya’nın üçüncü bir ortağı vardır: Ceyda. Bu durumdan sonra işler nasıl ilerleyecek merak konusu. Peki, heyecanla beklenen Tatlı İntikam 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Tatlı İntikam hayranları dün akşam yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanını merak ediyordu. Dizinin yayınlanan son bölümüne Pelin’in, Sinan’a verdiği cevap damgasını vurdu. Heyecan dolu geçen bölümün ardından 5.bölüm fragmanı da dizinin ardından hemen yayınlandı.

Tatli-Intikam-5Bolum-Fragmani---Pelin-buna-ragmen-restoranda-calismaya-devam-edecek-midir--1980

Tatlı İntikam’da dün akşam neler oldu?

Başladığı günden itibaren sıcak hikayesi ile ekranlara kilitleyen Tatlı İntikam’da bu hafta şaşırtan gelişmeler yaşanıyor. Filiya’daki büyük karmaşa Sinan’ın verdiği kararla son bulur. Artık Filiya’nın üçüncü bir ortağı vardır: Ceyda… Peki Pelin arkasından dönen oyunları ne zaman öğrenecektir? Bundan sonra Filiya’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Filiya’daki büyük karmaşa Sinan’ın verdiği kararla son bulur. Artık Filiya’nın üçüncü bir ortağı vardır: Ceyda.. Bundan sonra Filiya’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Tolga’nın dönmesi karmanın bittiğine işarettir. Pelin buna rağmen restoranda çalışmaya devam edecek midir? Pelin arkasından dönen oyunları ne zaman öğrenecektir?

TATLI İNTİKAM 5.BÖLÜM FRAGMANI

LEYLA LYDİA TUĞUTLU KİMDİR?

Leyla-Lydia-Tuğutlu-kaç-yaşında

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 yılında doğdu. Tuğutlu, Türk bir baba ve Alman bir annenin kızı olarak Berlin’de dünyaya geldi. İlkokula başlayacağı zaman Türkiye’ye dönüş yapan Tuğutlu, bu sırada piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvara yarı zamanlı olarak devam eden Tuğutlu, 5 yıl boyunca keman ve müzik dersleri almaya, aynı zamanda bir model ajansında çalışmaya başladı. Tuğutlu Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerini biliyor.

Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde okumaya başlayan Tuğutlu’nun aklında mankenlik ve dfotomodellik vardı. Üniversiteye başladığında konservatuvarı bırakan Tuğutlu, çok istediği mankenlik ve fotomodelliğe başladı. Şu an hala daha İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü okuyor.
Leyla Lydia Tuğutlu, 2008 yılında Miss Turkey 2008 güzellik yarışmasına katıldı ve birinci seçildi. Yarışmadan kazandığı birincilik tacı, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton takmıştı. Ardından 12 Aralık 200’de Türkiye’yi Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde yapılan “Miss World” yarışmasında temsil etti.

Sonrasında 2005 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasına katıldı ve “Best Promising” seçildi. 2006’da da Çin’de yapılan “Miss Tourism Queen International”da “Princess” ödülünü almaya hak kazandı. 2007 yılında ise “Fashion TV Moda Oskarları 2007”de “Gelecek vaad eden model” seçildi.

Oyunculuk kariyerine adım atan Tuğutlu ilk olarak “Es-Es” dizisi’nde İrem rolünü oynadı. Sonrasında “Karadayı” dizisinde “Mahir Kara”yı canlandıran Kenan İmirzalıoğlu’nun kız kardeşi rolünde “Songül” karakterini, “Kiralık Aşk” dizisinde “İz” karakterini, son olarak “Delibal” filminde Çağatay Ulusoy ile birlikte başrol oyunculuğu yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.