Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Üniversiteler arası basketbol müsabakalarına Turgut Özal ev sahipliği yapacak

Spor 18 Nisan 2016

ANKARA (CİHAN)- Üniversiteler arası Basketbol 1. Lig müsabakaları Turgut Özal Üniversitesi’nde gerçekleşecek. 18-22 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan maçlarda 8 Erkek, 5 Bayan takımı mücadele edecek.

Turgut Özal Üniversitesi basketbol müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Maçların teknik toplantıları ise bir programla Turgut Özal Üniversite’nde gerçekleşti. Üniversite Sporları Federasyonun 2015-2016 Spor organizasyonları kapsamında 18-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Basketbol 1. Lig Müsabakalarının açılışı 18 Nisan’da saat 12.00’de bütün Üniversite takımlarının katılacağı açılış töreni ile start alacak. Maçlarda 10 üniversite kupa heyecanı yaşayacak. 8 Erkek, 5 Bayan takımın mücadele edeceği maçlara Merkez Kampüs Spor Salonu ev sahipliği yapacak.

“BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM”

Rektör Prof. Dr. Abdülkadir Şengün, Üniversite Sporları Federasyonu’nun basketbol müsabakaları için bir araya gelecek olan basketbol takımlarını ağırlamaktan ve ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Şengün, “Ankara’daki Üniversiteler arasında gerçekleşecek bu spor organizasyonun dostluk ve kardeşliği daha çok pekiştirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Üniversite Sporları Federasyonu As Başkanı Doç. Dr. Atilla Pulur, “Turgut Özal Üniversitesi’nin göstermiş olduğu misafirperverlik için federasyonumuz ve üniversiteler adına teşekkürlerimi sunuyorum. Turgut Özal Üniversitesi’nin ev sahipliği yapacağı basketbol maçlarının üniversiteler arasındaki iletişime güzel katkılar sağlayacağı düşüncesindeyim.” diye konuştu.
Cihan CİHAN
 
 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.