Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

İki jön komşu oluyorlar!

Magazin 19 Nisan 2016

Başak Dizer’le evlendikten sonra Ulus’taki bekâr evinden ayrılarak Emirgan’a taşınan Kıvanç Tatlıtuğ’a tanıdık bir sima komşu oluyor!

14 Mayıs’ta Sinem Kobal’la dünyaevine girdikten sonra Emirgana’a taşınmaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu dostuyla mahalle arkadaşı oluyor! Senarist Kerem ve Pınar Deren’in Emirgan’daki Boğaz manzaralı villasında oturacak olan İmirzalıoğlu ve Kobal, vermiş oldukları bu kararla Tatlıtuğ ve Dizer çiftine komşu olmuş olacak.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ (d. 27 Ekim 1983,[2] Adana), Türk oyuncu ve eski manken. Edirneli bir anne ile Bosna-Hersek kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir.[3] 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Fakat popülerliğini 2005’te başlayan oyunculuk kariyeriyle sağlamıştır. İlk olarak Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle adından söz ettiren Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Asıl çıkışını ise Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu ile yaptı. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı. 2010’da 4 bölümlük konuk oyuncu olarak Ezel dizisinde oynadı ve bu dizide Sekiz karakterini canlandırdı.2011-2013 yılları arasında ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaşmıştır. Oyuncu şubat 2016’da, Star TV’de yayınlanacak ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği Siyah-Beyaz adlı dizi ile, 2 yıl aradan sonra ekranlara geri dönecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.