Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Kırgın Çiçekler 43. bölüm fragmanı-İzle

Medya 20 Nisan 2016

Kırgın Çiçekler 43. bölüm fragmanında Cemre’den büyük hata!

Kırgın Çiçekler 43. Bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarının heyecan dolu dizisi bu haftada bomba gibi geliyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler’de bu hafta neler olacak. Cemre tüm hayatını etkileyecek bir hata yapıyor. Kırgın Çiçekler 43. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

5717241ec03c0e16f07e728b

Kırgın Çiçekler 43. bölüm fragmanını yayınlandı. ATV ekranlarının sevilen ve izlenen dramatik dizisi Kırgın Çiçekler’de nefes kesen anlar yaşanacak. Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan dizide Cemre büyük bir şokla karşı karşıya kalacak. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

KIRGIN ÇİÇEKLER 43. BÖLÜM FRAGMANI

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeyno, kızları Cemre’nin halasına karşı uyarır. Hapishaneden çıkan Seher’e Nazan, kucak açarak evinde misafir eder. Cemre durumu öğrenince kızlarla kavga eder. Herkesten uzaklaşarak Emel’in tuzağına düşer ve git gide kötüye gitmeye başlar. Banu’nun bebeği doğurmaya kararlı olduğunu anlayan Selin, Banu’yu çok zor bir durumun içine sokar.

Ünlü bir şarkıcıdan düet teklifi alan Meral, kazanacağı para ile taşınmak için gün saymaktadır. Abbas’ın adamları tarafından takip edildiğini düşünen Seher ise korku içindedir. Yeni bir hayat için mücadele ederken beklenmeyen bir durumun içine çekilirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.