Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Wilma Elles 23 Nisan’ı kutladı

Magazin 23 Nisan 2016

Oyuncu Wilma Elles yaptığı paylaşımla 23 Nisan’ı kutlamış.wilma-elles-hayat
Geride bıraktığımız yıl Kerem Göğüş’le olan evliliğinden ikiz bebek dünyaya getiren Wilma Elles çocuklarıyla birlikte çıktığı bir seyahatte çekilmiş bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.
Nisan ayının başında resmen Türk vatandaşı olan ve nüfus cüzdanını da paylaşan Elles’in bebekleri bu yılın Ağustos ayında bir yaşında olacak. olan İkizlerinin fotoğrafını günün mana ve önemine uygun olarak 23 Nisan dilekleriyle paylaşan Elles, “Çocuk bayramı kutlu olsun” yazmış.

wilma-elles-cocuk

Wilma Elles kimdir?

(d. 18 Ekim 1986, Köln, Alman oyuncu.)

Elles’in iki erkek ve iki kız kardeşi vardır. 10 yaşından beri okulda tiyatro oyunlarında oynadı ve oyunculuk ile dans dersleri aldı. Aynı zamanda Köln Üniversitesi’nde çalışmalar yapmıştır.

2004 yılında Köln’de Theaterschule Celan, Arturo Schauspielschule’den mezun olan Wilma Elles, 2008 yılından Türk Usulü adlı sinema filminde başrolde görev almıştır. Kanal D’nin 2010-2013 sezonundaki dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki’de Caroline rolünde oynadı.

Wilma Elles’e, Avrupa Kalite Ödülleri’nde 2011 ve World Consumer Ödülleri’nde 2012 En İyi Kadın Oyuncu ödülü verilmiştir. Türkiye’yi çok sevdiği bilinen Wilma Elles, Türk vatandaşı olup bir Türk ismini adına eklemek istemektedir. Başka kültürlere ilgisinin çok olduğunu bildiren sanatçı, Köln Üniversitesi’nde Siyaset Bölümü’nde İslâm Bilimleri’ni birincilikle bitirmiştir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.