Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Dirk Kuyt zafer sarhoşu

Spor 26 Nisan 2016

Rotterdam şehir merkezinde düzenlenen kutlama programı, Feyenoord teknik heyet ve futbolcuların belediye başkanı Ahmed Aboutaleb’i ziyaretiyle başladı.

Belediye sarayındaki görüşmenin ardından Aboutaleb’le birlikte podyuma çıkan futbolcular ve teknik heyet, taraftarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Sekiz yıl aradan sonra kazandıkları kupayı tek tek kaldıran futbolcular ve teknik heyete alanı dolduran 40 bine yakın taraftar grubu büyük ilgi gösterdi.

Futbolculardan sonra kısa bir konuşma yapan teknik direktör Giovanni van Bronckhorst, Hollanda Kupası’nı kazandıkları için mutlu olduğunu belirterek, bundan sonraki hedeflerinin bitmesine iki hafta kalan ligde üçüncülüğü elde etmek olduğunu dile getirdi.

Kutlamalara katılan Rotterdam Belediye Başkanı Aboutaleb ise, kupanın kentlerine verilen en iyi hediye olduğunu söyledi.

Hollanda Birinci Futbol Ligi’nde (Eredivisie) bitime 2 hafta kala 3’üncü sırada yer alan Feyenoord, şimdiye kadar Hollanda Kupası’nı 12. kez müzesine götürme başarısı gösterdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.