Fatih Altaylı’dan şok iddia: Davutoğlu istifasını verdi..!

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Wolfsburg, Gomez’i istiyor

Bursa saldırısını TAK üstlendi

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Güncel 3 Mayıs 2016

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Hayat Şarkısı, bu akşam saat 20:00’da seyirciyle buluşacak. Heyecanla beklenen dizinin son bölümünde Zeynep ve Cem’in planları ortaya çıkıyor. Hülya ise tehlikeli planlar peşinde. İşte Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı ve dahası..

hayat-sarkisi-13.-bolum-fragmani

Hayat Şarkısı beklenen bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisinde, Hülya’nın yeni planı herkesi şaşırtıyor. Bebekle ilgili ortaya çıkan gerçekler ise ortalığı karıştıracak. Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.


Bayram Cevher, Zeynep ile Cem’in arasındaki anlaşmanın peşine düşüyor!

Zeynep’in evini sattığını Müfit’den öğrenen Bayram, evin kime satıldığını öğrenmek için araştırmaya başlar. Evin yeni sahibinin Cem olduğunu öğrenir. Hem Cem’e hem de Zeynep’e aralarındaki bu anlaşmanın hesabını soracaktır. Cem sıkışmak üzere olduğunu anlayınca Zeynep’i ve Hülya’yı tehdit eder; eğer başı derde girerse onların da başını derde sokacaktır.

Melek ve Nilay, Bahar’ı bulabilmek için eski köylerine giderler. Aynı köyde yaşayan Hatice durumu öğrenir ve hemen kardeşi Bayram’a bebeğin kayıp olduğu haberini verir. Bu çocuğun kendi torunları olması ihtimalinden dolayı, onlar da huzursuzdur.

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı-1- İZLE

Hayat Şarkısı 13.bölüm fragmanı-2- İZLE

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hüseyin ile Melek, tekrar görüşüyor; aldıkları haberle ikili derinden sarsılıyor!

Kerim’in, Filiz ile gizlice görüştüğünü öğrenen Hülya çok kızgındır. Kerim’e evden ayrılacağını ve Kerim’den boşanacağını söyler. Kerim, Hülya’nın her şeyi bildiğini öğrenir. Filiz konusunda hesaplaşırlar.

Cem ile Zeynep, Hülya’ya kurulacak tuzak konusunda anlaşmışlardır. Cem, Hülya’yı arar ve görüşmek için baskı yapar. Hülya’nın verdiği para çalınmıştır ve Cem zor durumdadır. Hülya ile Cem, bir otel lobiside buluşmak üzere sözleşirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.